reddit

Envato elements

Dla wszystkich designerów wiadomość: warto odwiedzić stronę Envato.

Co na niej znajdziemy? Jest to portal zrzeszający twórców ze wszystkich zakątków świata. To, co nam oferuje, zostało podzielone tematycznie na:

  • Markets – motywy dla wordpressa i innych systemów zarządzania treścią czy też wprost w kodzie html. Znaleźć tu można również inne pomoce w budowaniu własnej strony.
  • Elements – ogromny zbiór zdjęć, logotypów, grafik, motywów i fontów. Opłacane w abonamencie.
  • Studio – prace drobne i duże projekty, od obsługiwania wordpresa, po projektowanie logotypów czy programowanie aplikacji.
  • Tuts+ – szkolenia z dziedzin takich jak kodowanie, design, fotografia, biznes czy video.
  • Sites – gotowe do użycia strony, z możliwością dopasowania do własnych preferencji.
  • PlaceIt – szablony i mockupy do tworzenie włanych logotypów, wzorów na koszulki, video na instagram i inne.

Dlaczego jednak o tym piszę? Wiem, że nie każdego stać, aby regularnie korzystać z tych atrakcyjnych, lecz płatnych ofert. Jednak w zasięgu użytkownika znajdują się tutaj miliony inspiracji. Warto przeglądać Envato, aby być na bieżąco z najlepszymi projektami, poznać innych twórców, rozwijać swoje wyczucie artystyczne.

Przykładowo, szukając konkretnego tematu czy słowa kluczowego na Envato Elements, znajdziemy wiele pomysłów i designów. Oprócz zakupienia tych projektów, które okażą się dla nas strzałem w dziesiątkę i ułatwią dalszą pracę, na pewno podczas odwiedzania strony przyjdą nam do głowy tysiące pomysłów jak rozwinąć naszą własną twórczość.

Za podzielenie się wiedzą o stronie Envato dziękuję agencji kreatywnej zajmującej się kompleksową promocją firm 1843 New Beginnig.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *